Půjčovna kol - smluvní podmínky


Kola se půjčují o víkendu na celý den od 10:00 do 18:00 nebo v pátek odpoledne od 15:00 do 19:00. Po předchozí domluvě je možné odpolední výpůjčku provést i ve všední den mimo pátek, pokud budeme mít kolo a potřebný personál k dispozici. Pokud bez omluvy nevrátíte kolo do konce sjednané výpůjční doby, bude Vám naúčtováno půjčovné na další den dle platného ceníku.

Kola budou používána pouze v lokalitě Šemberských stezek a přilehlého okolí regionu Pošembeří, a to výhradně k účelům, pro které byla vyrobena.

Před vypůjčením kola s námi podepíšete smlouvu o nájmu kola a seznámíte se s jeho technickým stavem. Rádi Vám nastavíme výšku sedla, tlak v pneumatikách i odpružení tak, abyste si mohli jízdu po trailech náležitě vychutnat. Všechna dospělá kola disponují teleskopickými sedlovkami, které vám umožní při cestě z kopce pohybem páčky na řídítkách snížit polohu sedla a umožní lepší manévrování s těžištěm, bez nutnosti manipulace se sedlovou objímkou.

Kauce činí pro dětská kola 3.000,-Kč, pro hardtaily 6.000,-Kč a pro celoodpružená kola 10.000,-Kč. Kauci je možné složit pouze formou blokace platební karty (ve vyjímečných případech se lze dohodnout i na hotovosti). Jako kauci nebereme žádné jiné movité věci (kolo, mobil, klíče od auta, potomka apod. Vyjímečně akceptujeme manželky do 25let). Respektujte to prosím, jinak Vám nebude kolo zapůjčeno.

Pokud vrátíte kolo poškozené, bude vám dle uzavřené nájemní smlouvy naúčtována pokuta ve výši způsobené škody.

Na každé vypůjčené kolo je nutné doložit dva platné doklady totožnosti. Každý klient si může na své jméno vypůjčit pouze jedno kolo s výjimkou kol dětských, která mohou být sloučena pod jednu objednávku.

Kola jsou vybavena plastovými platformovými pedály s plastovými piny. Pokud si budete přát nášlapné SPD pedály nebo kovové platformy, vezměte si je prosím s sebou nebo nám svůj požadavek v dostatečném předstihu oznamte.

Buďte prosím připraveni, že proces vypůjčení i vrácení kola zabere nějaký čas. Při výpůjčce Vám kolo nastavíme dle vašich potřeb a seznámíme Vás s jeho ovládáním, při vrácení je nezbytné kolo očistit a následně prohlédnout a vyzkoušet. Pokud se nám sejde ve stejném čase více zákazníků, může se čekací doba prodloužit. Předem děkujeme za pochopení. 

V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit na email nebo volejte na telefon 776 871 888.