Servis


Šemberské stezky v současné době partnersky spolupracují hned s několika servisy kde můžete svého miláčka nechat ošetřit nebo vylepšit. I my necháváme svá kola a kola z naší půjčovny servisovatu těchto partnerů. Ve všech případech se jedná o servisy, které nás nějakým způsobem podpořili a podporují a jsou to naši kámoši. Někdo nám davá pravidelný příspěvek na údržbu a jiný sponzoroval závody a všichni tak nějak jezdíme na stezkách!

Kdo se o můj stroj postará?

Cyklogaráž - Jirka Rýdlo je dlouholetý fanda Šemberek a náš velký podporovatel. Sponzoroval také závod BabyEnduro. Je certifikovaným partnerem kol Whyte, která najdete v naší půjčovně. Sám na kole Whyte jezdí a je to správný srdcař. 

Koloproradost - Jarda Mukařovský je cyklistou tělem i duší. Jeho servis je doslova vymazlený a jeho vstřícnost nezná mezí. Stezky pravidelně podporuje fiančně a nikdy neodmítnul podpořit námi pořádanou akci. Sám jezdil doslova na závodní úrovni a název jeho provozovny o něm říká snad všechno.

Petr Rybář, sice není úplně online, ale možná o to více času má na servis kol :). Velmi dlouho pracoval v místním českobrodském servisu a dnes má vlastní dílnu. Na jeho servis se můžete spolehnout - tel. 776 104 225 

Případně se nebojte zeptat v našem trailcentru anebo napište na info@semberskestezky.cz nebo zavolejte na 776 871 888.