Půjčovna kol


Ve spolupráci s dovozcem kol WHYTE pro ČR a SK, firmou MADE FOR TRAILS, vám přinášíme možnost si na vlastní tělo vyzkoušet kola této inovativní britské značky. 

Vybrali jsme pro Vás hardtaily ve velikostech S, M a L, které jsou ideální variantou kol pro naše stezky a okolní terén. Pro náročnější zájemce máme k dispozici trojici cenami ověnčených celoodpružených kol Whyte T-140, S-120 a T-130 ve velikostech XS, M a L. Pro malé i dorůstající bikery pak sadu dětských kol ve velikostech 11" a 12" (tj. na výšku 110 - 140 cm).

Kdy?

Půjčovna je v provozu od května o víkendech v režimu celodenní výpůjčky od 10:00 do 18:00 hod. V pátek si bude možné kola vypůjčit na odpoledne od 15:00 do 19:00 hod. Po předchozí domluvě je možné odpolední výpůjčku provést i ve všední den mimo pátek, pokud budeme mít kolo a potřebný personál k dispozici.

Kde?

Převzetí i vrácení kola je realizováno v Šemberské hospůdce na fotbalovém hřišti v obci Tuchoraz v bezprostřední blízkosti trailů.
Výhodou této základny je možnost občerstvení - k dispozici je velký sortiment nealko nápojů včetně čerstvě pražené Šemberské Flow kávy. Pokud nebudete řídit, můžete zážitky z testování zapít i výbornou Plzní nebo Kozlem.

Parkování?                                                                                                                                                         

Pro klienty půjčovny je umožněno zaparkovat u areálu fotbalového hřiště. Pro ostatní návštěvníky jsou k dispozici parkovací místa na odstavných parkovištích v Českém Brodě. 

Smluvní podmínky výpůjčky, ceny a objednávkový formulář jsou dostupné v záložkách sekce "Půjčovna" nebo v následujících odkazech.

Těšímě se, že využijete možnost otestovat kola WHYTE na Šemberských stezkách.

Na základě Vašeho zájmu, a v návaznosti na adaptaci potřebných prostor, bychom v budoucnu chtěli nabídku kol značky Whyte rozšířit o demo modely nejvyšší řady hardtailů, o celoodpružená kola i pro segment enduro a gravity včetně karbonových modelů a v neposlední řadě i o gravel biky.  Podrobné informace o kolech včetně jejich specifikace a osazení, ceny a termínů dodání naleznete na stránkách MADE FOR TRAILS.