Půjčovna a testování kol WHYTE na ŠS

Ve spolupráci s výhradním dovozce kol Whyte pro ČR a SK, firmou MADE FOR TRAILS, vám přinášíme možnost si na vlastní kůži vyzkoušet kola této inovativní britské značky. 

Vybrali jsme pro Vás hardtaily ve velikostech S, M a L, které jsou ideální variantou kol pro Šemberské stezky. Pro náročnější zájemce máme k dispozici dvojici cenami ověnčených celoodpružených kol Whyte T-130 ve velikostech M a L a pro malé i dorůstající bikery pak sadu dětských kol ve třech velikostech, která těží ze zkušeností firmy Whyte s konstrukcí trailových kol.

Pro rezervace kol JIŽ NEVYUŽÍVÁME službu Rezervátor. Pro objednání kola prosím napište na info@semberskestezky.cz nebo volejte na tel. 776 871 888.

 

 

 

 

 

 

 

 

KDY:

Půjčovna bude v provozu o víkendech v režimu celodenní výpůjčky od 10:00 do 18:00. Ve všední den si bude možné kola vypůjčit na odpoledne od 15:00 do 18:00.

 

KDE:

Převzetí i vrácení kola bude prováděno u Hospůdky na hřišti v obci Tuchoraz v bezprostřední blízkosti trailů Šemberských stezek – viz mapa  na mapách od Seznamu.

Výhodou této základny je možnost občerstvení, k dispozici je velký sortiment nealko nápojů včetně čerstvě pražené Šemberské Flow Coffee. Pokud nebudete řídit, můžete zážitky z testování zapít výbornou Plzní nebo Kozlíkem.

 

PARKOVÁNÍ:

Pro klienty půjčovny bude možné zaparkovat u areálu fotbalového hřiště. Další parkovací plochy jsou ve fázi jednání a výstavby a budeme Vás o nich informovat, jakmile budou připraveny k užívání. 

Prosíme Vás o spolupráci, v rámci zachování spokojeného soužití s místními obyvateli, neparkujte v obci Tuchoraz!

Pokud k nám přijedete autem i se svým kolem, doporučujeme jako obvykle cestovat ze záchytného parkoviště u nádraží v Českém Brodě po vlastní ose, vaše kolo u nás můžete po dobu výpůjčky ponechat.

 

PODMÍNKY VÝPŮJČEK:

Kola se půjčují o víkendu na celý den od 10:00 do 18:00 nebo ve všední den odpoledne od 15:00 do 18:00. Pokud bez omluvy nevrátíte kolo do konce sjednané výpůjční doby, bude Vám naúčtováno další půjčovné dle ceníku.

Kola budou používána pouze v lokalitě Šemberských stezek a přilehlého okolí regionu Pošembeří, a to výhradně k účelům, pro které byla vyrobena.

Před vypůjčením kola s námi podepíšete smlouvu o nájmu kola a seznámíte se s jeho technickým stavem. Rádi Vám nastavíme výšku sedla, tlak v pneumatikách i odpružení tak, abyste si mohli jízdu po trailech náležitě vychutnat. Všechna dospělá kola a dětský model 405 disponují teleskopickými sedlovkami, které vám umožní při cestě z kopce pohybem páčky na řídítkách snížit polohu sedla a umožní lepší manévrování s těžištěm bez nutnosti manipulace se sedlovou objímkou.

Kauce činí pro dětská kola 3000,-, pro hardtaily (a špičkově vybavené dětské kolo Whyte 405) 6000,- a pro celoodpružená kola 10 000,- Kauci je možné složit pouze v hotovosti. Jako kauci nebereme žádné jiné movité věci (kolo, mobil, klíče od auta, potomka apod.). Respektujte to prosím, jinak Vám nebude kolo zapůjčeno.

Pokud vrátíte kolo poškozené, bude vám dle uzavřené nájemní smlouvy naúčtována pokuta ve výši způsobené škody.

Na každé vypůjčené kolo je nutné doložit dva platné doklady totožnosti. Každý klient si může na své jméno vypůjčit pouze jedno kolo s výjimkou kol dětských, která mohou být sloučena pod jednu objednávku.

Kola jsou vybavena plastovými platformovými pedály s plastovými piny. Pokud si budete přát nášlapné SPD pedály nebo kovové platformy, vezměte si je prosím s sebou nebo nám svůj požadavek v dostatečném předstihu oznamte.

Buďte prosím připraveni, že proces vypůjčení i vrácení kola zabere nějaký čas. Při výpůjčce Vám kolo nastavíme dle vašich potřeb a seznámíme Vás s jeho ovládáním, při vrácení je nezbytné kolo očistit a následně prohlédnout a vyzkoušet. Pokud se nám sejde ve stejném čase více zákazníků, může se čekací doba prodloužit. Předem děkujeme za pochopení. 

 

V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit na email nebo volejte na telefon 776 871 888. 

 

TĚŠÍME SE, ŽE VYUŽIJETE MOŽNOST OTESTOVAT KOLA WHYTE NA ŠEMBERSKÝCH STEZKÁCH!

 

Na základě vašeho zájmu, a v návaznosti na adaptaci potřebných prostor, bychom v budoucnu chtěli nabídku kol značky Whyte rozšířit o demo modely nejvyšší řady hardtailů, o celoodpružená kola i pro segment enduro a gravity včetně karbonových modelů a v neposlední řadě i o gravel biky.  Podrobné informace o kolech včetně jejich specifikace a osazení, ceny a termínů dodání naleznete na stránkách MADE FOR TRAILS.

Katalog kol v půjčovně:

Mám zájem o zapůjčení kola

© 2020 Šemberské stezky by Pavel Kvasnička. Vytvořeno na Wix.com

T130 L

Výška osoby 178 - 188 cm Přední zdvih 140 mm Zadní zdvih 130 mm Hravý a univerzální full, který byl stvořen pro zábavnou jízdu po trailech. 750 Kč - den 600 Kč - odpoledne Kauce 10.000 Kč