Kurzy

ŠS nabízí kurzy techniky jízdy v terénu.

Poznatky z minulé sezóny Šemberských stezek a četné dotazy na možnosti zdokonalení jízdy na kole nás přiměly o kurzech uvažovat, následně je promyslet a po pečlivých přípravách a zajištění instruktorů s licencí ČEMBA je na našich stezkách poskytovat. Usilujeme, aby výsledek odpovídal kvalitě ostatních služeb, které u nás na ŠS poskytujeme.

Cílem kurzů je zdokonalení účastníků v ovládání svého stroje a osvojení správných návyků pro bezpečnější jízdu na jakémkoli, nejen horském, kole a umocnění prožitků z jízd na stezkách. 

Kurzy jsou zaměřeny především pro začátečníky, ale přínosem mohou být i pro zkušené bikery, jež nemusí být úplně zvyklí jezdit na trailech speciálně postavených pro horská kola - to Šemberské stezky rozhodně jsou. 

Standardně kurzy budou celodenní od 10:oo do 18:oo hod s nástupem u Šemberské hospůdky v Tuchorazi a s polední pauzou na odpočinek a doplnění energie. Cena kurzu je 1.600,- Kč / účastníka.

Podrobnější informace spolu s termíny vypsaných kurzů jsou na stránce "Kurzy".

V sezóně 2022 připravujeme pro všechny malé cyklistické a sportovní nadšence příměstský cyklistický tábor ŠS. Během pěti dnů se děti naučí mnoho nových dovedností, díky kterým si budou jízdu na kole daleko více užívat.  Podrobnosti najdete na stránce "Kurzy -> Příměstský tábor".