Brigáda - sobota 11. března 2023 - poslední před startem nové sezóny

11. března 2023 - poslední brigáda před zahájením sezóny 2023

Jako obvykle bude program podřízen aktuálnímu počasí, ale rádi bychom se s vámi pustili do refreshe černé lajny Mrzák. Už jsme ho vymetli, vyčistili odvodnění a provedli pár nutných oprav (třeba instalaci nového pletiva na lávce chicken lajny). Při brigádě bychom údržbu trailu dokončili. Opravíme jednu klopenku, kde eroze přesahuje míru tolerovaného chátrání černé lajny a opravíme další klopku, která není úplně šťastně natrasovaná a nemálo z vás i nás již někdy postrašila stromem na výjezdu. Úpravy trailu proběhnou s respektem k jeho světle černé barvě, nemusíte se bát spoluúčasti na jeho zjednodušování :-D

Pokud se kamarádíte s Facebookem, na stránkách skupiny ŠS je událost, kde můžete potvrdit svoji případnou účast. Pomůže nám to s logistikou, aby nám při práci vycházel pitný režim a neprali jsme se o svačiny :-)

Sejdeme se v 9:oo u dojezdového domečku.

Parkování bude tradičně umožněno podél cesty u dojezdové louky. Brigáda je jako obvykle plánována cca do 13:00 hodin. Pokud budete trvat i na odpolední směně, něco s tím můžeme udělat. Jako občerstvení zajistíme alko i nealko nápoje, nějakou tu svačinku i něco k opečení na ohni po práci. 

S sebou si přineste pracovní rukavice, hodit se mohou i hrábě na trávu. Specifické trailové zbraně, tedy sekeromotyku a americké hrábě, rádi zapůjčíme.

Aktuální info budeme doplňovat na skupinu na FB, případné dotazy nám pokládejte tamtéž. Těšíme se na společně strávený čas.