Společná vyjížďka 31.10. 2021

31. 10. 2021, Společná vyjížďka - zakončení sezóny na ŠS

Milí bikeři, srdečně Vás zveme na zakončení letošní sezóny na Šemberských stezkách, které se od 1. listopadu ukládají k zimnímu spánku a potřebné údržbě. Rozhodli jsme se pro formu společné vyjížďky, kterou bychom započali na trailech a potom vás protáhli i po blízkém okolí. Některé z lokalit jistě znáte, některá místa pro vás budou třeba nová a v dalších zákoutích možná jednou vzniknou i nějaké nové traily :-)

Sejdeme se v 10:00 v neděli 31.10. 2021 na louce u dojezdu trailů, pokud dorazíte vozem, bude možné ho zaparkovat u Šemberské hospůdky v Tuchorazi. Ta bude v něděli zavřená, abychom se o Vás mohli v plné palbě postarat u dojezdového domečku. Následně na rozloučenou prošmejdíme naše traily a pak budeme pokračovat v režii našich instruktorů jízdy na kole na cca 20km kolečko po okolí. Pokud by se někdo na celou vyjížďku necítil, není problém zaimprovizovat a okruh si zkrátit. Obdobně můžeme řešit i varinatu, že by to někomu z vás přišlo příliš krátké nebo technicky málo náročné :-D. Po dojezdu bude na dojezdové louce připraveno občerstvení (klobása na oheň, pivo, kofola) a bude pro možné si bezplatně vyzkoušet kola značky Whyte z arzenálu naší půjčovny. V rámci této afterparty vás rádi seznámíme s našimi plány na další sezónu.

Doufáme, že stávající babí léto vydrží i nadcházející víkend a užijeme si hezký den v přírodě. Akce se koná za každého počasí s výjimkou celoodenního krupobití, sopečné erupce nebo záplav v povodí Šembery.

Sejdeme se v 10:oo hod na louce u dojezdového domečku pod traily.

Po návratu z vyjížďky k domečku  bude připraveno občerstvení a testovačka našich UK kol Whyte!

Případné dotazy na nás směrujte na FB nebo si odchytněte pana hospodského :-).