Příměstský tábor

Příměstský tábor Šemberky 2022 byl zahájen v pondělí 25. července a zdárně zakončen odpoledne v pátek 29.

V galerii v sekci 1. den fotodokumentace z předání dětí, vzájemného představení účastníků, rozcvičky, atmosféry hrátek bez kol i první provětrání bicyklů na louce a skills zóně. Nechybí ani zaznamenání občerstení, oběda i svačiny. Modrá a červená lajna byly pokořeny odpoledne.

A zde společné úvodní foto účastníků, tří dívek a deseti kluků: 


Druhý den po shromáždění všech účastníků v 8:05 hod zahájen čínskou honičkou, hrou molekuly a nezbytnou rozcvičkou v kruhu. Po rozdání svačin se vyrazilo na cyklistický výlet. Na obrázku nástup bikerů před odjezdem:

Cílem bylo Ekocentrum Vrátkov, kde každý z donesených lesních materiálů v "Lesní dílničce" si něco na památku vyrobil. Po svačině a opuštění hájovny sjezdem podél obory byli k prohlédnutí i daňci a jeleni. Po obědě a zaslouženém odpočinku se vyrazilo jezdit na modrou a červenou lajnu ŠS.

Třetí den se počet účastníků rozšířil na 14 - viz ranní společné foto:

Čtvrtý den
Po rozcvičce, rozběhání a převzetí svačin nástup na čtvrteční program:

Pátý den po přenocování v lese na loučce u dojezdového domečku se účastníci pěšky přemístili do hospůdky na snídani. Na programu posledního táborového dne bylo poježdění na ŠS, závod v projetí stanovené trasy na čas, nácvik skoků, pilování průjezdů skillzónou a ukončení celotáborové hry. Vyvrcholením bylo vyhlášení výsledků dopoledního závodu s předáním diplomů a možnost vyzkoušení nalezeného modrého hardtailu WHYTE.