Cyklokroužek 2024/25 - přihlášky

Začátkem září 2023 jsme odstartovali první cyklokroužek. Postupem času jsme ze základny cca 10 dětí prošli školním rokem až to této chvíle, kdy máme kroužek naplněný až po strop. Nezastavila nás tma, mráz, sníh ani déšť. Když jsme nemohli ven, trénovali jsme v tělocvičně obratnost a sílu, abychom se na kolo vraceli zase o chlup lepší. 

Jsme na konci školního roku a začínají se množit dotazy, jak to bude příští rok. I my se ptáme, co bude příští rok, a proto:

SPOUŠTÍME PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY NA CYKLOKROUŽEK 2024/25!! (Přihláška)

Na co se můžou děti těšit? Stejně jako letos bude kroužek probíhat jednou týdně od 16 do 18 hod. Den bude upřesněn co nejdříve, předpokládáme, že budeme zůstávat u pondělí tak, jak tomu bylo letos, ale vzhledem k očekávanému vyššímu zájmu je pravděpodobné, že budeme nuceni děti rozdělit do dvou tréninkových skupin a tím i do jiného dne v týdnu (preferované dny můžete psát do poznámky u přihlášek, může k nim být přihlédnuto, pokud to bude možné). V tuto chvíli potřebujeme hlavně zjistit zájem a na jeho základě pak můžeme dál pracovat. 

Stejně jako letos bychom rádi děti vzali i někam za hranice Šemberského údolí (letos to byl bikepark Peklák) a určitě vymyslíme i nějaké další kulišárny. Rozhodně je, na co se těšit.

S případnými dotazy se můžete obracet na email kurzy@semberskestezky.cz

Sportu zdar a tomu na bajku zvlášť!