Brigáda 6. 11. 2021

6. 11. 2021 Brigáda - údržba trailů po sezóně

Opět po roce se nám nachýlil čas, kdy budeme stezky ukládat k zimnímu spánku. A naopak začíná doba, kdy je třeba trailům dát nějakou tu posezónní péči. A protože nás letos výrazně potrápilo počasí, tak té práce bude opravdu hodně.

Vás všechny, kteří si chtějí trochu máknout a kterým jako odměna postačí pocit z dobře odvedené práce a vydatná svačina s obědem v divočině, zveme 6. listopadu na brigádu.

Sejdeme se v 9:oo hod u dojezdového domečku. Parkování u dojezdu trailů trochu komplikuje aktuálně zákaz vjezdu do Zahrad. Ještě v minulém víkendu se tam projet dalo, ale není úplně jisté, jestli to půjde i tuto sobotu. Taktiku příjezdu necháme na vás, ale pro účely brigády nabízíme možnost zaparkovat nahoře na louce mezi červeným a černým trailem, případně na plyňáku. Traily jsou zavřené, takže klidně pak můžete po červeném seběhnout dolů k chaloupce.

S sebou si přineste pracovní rukavice, hodit se může i běžné nářadí, lopaty a hrábě. Kdo má možnost, uvítáme i kolečko. Kdo nemá možnost vlastního nářadí, bude mu zapůjčeno erární.

Hlavní náplní bude oprava spodní části modrého trailu, takže pokud se někdo bude chtít připojit později, tak nás najde s největší pravděpodobností tam. Konec předpokládáme cca v 12:00 až 13:00, Počasí na sobotu vypadá zatím výborně, takže bychom brigádu zakončili nějakým tím buřtíkem nebo klobáskou na ohni.

Občerstvení bude pro všechny pracanty zajištěno, žízní ani hladem se trápit nenecháme. 

Případné dotazy směrujte na Aničku Kutnarovou, těšíme se na společně strávený čas :-)